
„Huajin HDT200“ rankinis suvirinimo aparatas
Aukšta mokymo vertė, intuityvus principų pristatymas
Kaip „pagrindinė mokomoji platforma“ suvirinant karštuoju lydaliniu būdu, kiekvienas operacijos veiksmas -, taikant slėgį, kaitinant ir perjungiant -, tiesiogiai perduodamas žmogiškomis ir mechaninėmis priemonėmis, todėl stažuotojai gali asmeniškai patirti ir giliai suprasti vidinį trijų pagrindinių proceso parametrų – slėgio, temperatūros ir laiko – ryšį. Tai ideali įgūdžių perdavimo priemonė.
| Modelis | HDL200-2M |
| Vamzdžio dydis | 50 mm, 63 mm, 75 mm, 90 mm, 110 mm, 125 mm, 140 mm, 160 mm, 180 mm, 200 mm |
| Šildymo plokštė (maks. temp.) | 270 laipsnių |
| Temp. Paviršiaus nuokrypis (170–250) | ±5 laipsniai |
| Maks. Suvirinimo sujungimo tolerancija | 0,3 mm |
| Darbinė įtampa | 220V |
| Darbo dažnis | 50-60HZ |
| Šildymo plokštės galia / įtampa | 2KW/220V |
| Frezavimo pjoviklio galia / įtampa | 1,2KW/220V |
| Bendra galia | 3,2 kW |
| Bendras svoris | 45 kg |






Produkto pagyrimas
Mašina kokybiška, o kaina palanki.





Populiarus Žymos: 50-200 mm rankinio suvirinimo aparatai, Kinija 50-200 mm rankinio suvirinimo aparatų gamintojai, tiekėjai, gamykla















