Tai suvirinimo įranga, kuri naudoja besisukantį rankinį ratą arba rankeną, kad suktų vieną ar daugiau{0}}stiprių varžtų strypų, sukuriant ašinę jėgą, kad būtų galima atlikti visus veiksmus, įskaitant vamzdžio suspaudimą, centravimą ir slėgio taikymą.
Kaip pagrindinis ir reprezentatyvus rankinio suvirinimo aparatų dizainas, jis plačiai naudojamas įvairiose srityse.

| Modelis | HDL250-4M |
| Vamzdžio dydis | 63 mm, 75 mm, 90 mm, 110 mm, 125 mm, 140 mm, 160 mm, 180 mm, 200 mm, 225 mm, 250 mm |
| Šildymo plokštė (maks. temp.) | 270 laipsnių |
| Temp. Paviršiaus nuokrypis (170–250) | ±5 laipsniai |
| Maks. Suvirinimo sujungimo tolerancija | 0,3 mm |
| Darbinė įtampa | 220V |
| Darbo dažnis | 50-60HZ |
| Šildymo plokštės galia / įtampa | 2,5KW/220V |
| Frezavimo pjoviklio galia / įtampa | 2,5KW/220V |
| Bendra galia | 5 kW |
| Bendras svoris | 104 kg |






Produkto pagyrimas
Mašina kokybiška, o kaina palanki.





Populiarus Žymos: 63-250mm-4m sraigtinio užpakalinio lydinio suvirinimo aparatas, Kinija 63-250-4m sraigtinio suvirinimo aparato gamintojai, tiekėjai, gamykla















