200:Paprastai tai reiškia didžiausią išorinį vamzdžio skersmenį, kurį gali suvirinti šis suvirinimo aparatas, kuris yra 200 milimetrų.
Tai yra pagrindinis jo pajėgumų rodiklis.
Ranka{0}}valdoma:Nurodo pagrindines operacijas, tokias kaip slėgio taikymas ir išlyginimas suvirinimo proceso metu, kurios atliekamos rankiniu būdu sukant hidraulinį siurblį (arba sraigtą), o ne visiškai automatinį ar hidraulinį.
Didelę reikšmę turi operatoriaus patirtis ir lytėjimo pojūtis.
Vienas{0}}stulpelis:Nurodo mašinos rėmo struktūrą, kurią sudaro vienas stulpelis.
Tai akivaizdžiausias skirtumas nuo „dvigubos{0}}kolonos“ arba „rėmo-tipo“ suvirinimo aparatų. Struktūra yra gana paprasta ir lengva.
Karšto-lydymosi sandūrinis suvirinimas:Tai reiškia suvirinimo procesą, kai kaitinimo plokštė naudojama dviejų vamzdžių medžiagų galiniams paviršiams vienu metu pašildyti iki išlydytos būsenos.
Tada kaitinimo plokštė greitai pašalinama, o abu galai suspaudžiami kartu su slėgiu ir atšaldomi, taip sukuriant tvirtą molekulinio{0}lygmens jungtį.

| Modelis | HDT200-2m |
| Vamzdžio dydis | 63 mm, 75 mm, 90 mm, 110 mm, 125 mm, 140 mm, 160 mm, 180 mm, 200 mm |
| Šildymo plokštė (maks. temp.) | 270 laipsnių |
| Temp. Paviršiaus nuokrypis (170–250) | ±5 laipsniai |
| Maks. Suvirinimo sujungimo tolerancija | 0,3 mm |
| Darbinė įtampa | 220V |
| Darbo dažnis | 50-60HZ |
| Šildymo plokštės galia / įtampa | 2KW/220V |
| Frezavimo pjoviklio galia / įtampa | 1,2KW/220V |
| Bendra galia | 3,2 kW |
| Bendras svoris | 38 kg |





Produkto pagyrimas
Mašina kokybiška, o kaina palanki.





Populiarus Žymos: 50-200-2mm gnybtai rankinio sandūrinio suvirinimo aparatas, Kinija 50-200-2mm gnybtai rankinio sandūrinio suvirinimo aparatų gamintojai, tiekėjai, gamykla















