Produkto aprašymas
| Modelis | 160/400 |
| Vamzdžio dydis (mm) | 160 mm{1}}mm |
| Darbinė įtampa | 22V |
| Darbo dažnis | 50 HZ |
| Maks. plastikinio vamzdžio sienelės storis | 25 mm |
| Maks. geležies vamzdžio sienelės storis | 8 mm |
| Pjūklo disko skersmuo | 180*2.0*60T*25.4 |
| Bendra galia | 1,8 kW |
| Pakuotės dydis | 75,5*55*34,5cm |
| Bendras mašinos svoris (kg) | 21,8 kg |
| Taikymo sritis | Vandentiekio vamzdžiai, elektros vamzdžiai, cinkuoti vamzdžiai, plastikiniai vamzdžiai, gaisriniai vamzdžiai, nuotekų vamzdžiai ir kt. |
400MM VAMZDŽIO PJOVIMO STAKLĖ
1. Didelės galios variklis, didelio intensyvumo darbas nedeginant mašinos;
2. Tikslus pjovimas, po pjovimo abiejuose galuose nelieka likutinių medžiagų ar įbrėžimų;
3. Svetainėje galima pjauti įvairių tipų vamzdžius.







Populiarus Žymos: 400 mm vamzdžių pjovimo staklės, Kinijos 400 mm vamzdžių pjovimo staklių gamintojai, tiekėjai, gamykla
| Modelis Nr. | 160 mm{1}}mm |
| Elektros srovė | AC |
| Bendras svoris | 21,81 kg |
| Specifikacijos | 400 |
| Kilmė | Kinija |
| Gamybos pajėgumai | 10000 |
| Dažnis | Žemas dažnis |
| Tipas | Injekcija |
| Transporto paketas | Dėžutė |
| Prekės ženklas | Huajinas |
| HS kodas | 3917400000 |
| Pakuotės dydis | 75,50 cm * 55.00mm * 34,50 mm |
| Pakuotės bruto svoris | 21,810 kg |
















