Produkto aprašymas

| Modelis | 90/315 |
| Vamzdžio dydis (mm) | 90 mm{1}} mm |
| Taikymo sritis | Vandentiekio vamzdžiai, maitinimo vamzdžiai, cinkuoti vamzdžiai, plastikiniai vamzdžiai, gaisriniai vamzdžiai, nuotekų vamzdžiai ir kt. |






Populiarus Žymos: 315 mm HDPE plastikinių vamzdžių suvirinimo volas, Kinija 315 mm HDPE plastikinių vamzdžių suvirinimo ritinėlių gamintojai, tiekėjai, gamykla
| Modelis Nr. | 315 mm |
| Elektros srovė | AC |
| Bendras svoris | 5,87 kg |
| Specifikacijos | 315 |
| Kilmė | Kinija |
| Gamybos pajėgumai | 10000 |
| Dažnis | Žemas dažnis |
| Tipas | Injekcija |
| Transporto paketas | Dėžutė |
| Prekės ženklas | Huajinas |
| HS kodas | 3917400000 |
| Pakuotės dydis | 31,50 cm*20.00mm*20.00mm |
| Pakuotės bruto svoris | 5,870 kg |














