
huajin HDY160 rankinis veržlių lydinio suvirinimo aparatas
Mažos pradinės investicijos:Palyginti su visiškai automatiniais arba hidrauliniais sandūrinio suvirinimo aparatais, rankinio suvirinimo aparatai yra paprastesnės konstrukcijos, mažesnės gamybos sąnaudos ir prieinamesnės kainos.
Jie idealiai tinka mažoms inžinierių komandoms, turinčioms ribotą biudžetą,{0}}kuriančioms įmonėms arba retai naudojantiems naudotojams.
Mažos priežiūros išlaidos:Mechaninė konstrukcija yra paprasta, su mažais komponentais, o gedimų lygis yra palyginti mažas.
Kasdienės priežiūros ir remonto išlaidos taip pat mažesnės.
| Modelis | HDT160-4m |
| Vamzdžio dydis | 40 mm, 50 mm, 63 mm, 75 mm, 90 mm, 110 mm, 125 mm, 140 mm, 160 mm, 180 mm, 200 mm |
| Šildymo plokštė (maks. temp.) | 270 laipsnių |
| Temp. Paviršiaus nuokrypis (170–250) | ±5 laipsniai |
| Maks. Suvirinimo sujungimo tolerancija | 0,3 mm |
| Darbinė įtampa | 220V |
| Darbo dažnis | 50-60HZ |
| Šildymo plokštės galia / įtampa | 1.6KW/220V |
| Frezavimo pjoviklio galia / įtampa | 1,2KW/220V |
| Bendra galia | 2,8 kW |
| Bendras svoris | 45 kg |






Produkto pagyrimas
Mašina kokybiška, o kaina palanki.





Populiarus Žymos: 40-160-4mm gnybtai rankinis sandūrinio suvirinimo aparatas, Kinija 40-160-4mm spaustukai rankiniai sandūrinio lydinio suvirinimo aparatų gamintojai, tiekėjai, gamykla














