Tikslus temperatūros valdymas
Realaus laiko{0}}skaitmeninis ekranas:Dabartinė temperatūra tiesiogiai rodoma LED arba LCD ekrane su aiškiais rodmenimis, kurie pašalina vaizdines klaidas, kurias sukelia rodyklės ratukai.
Tikslus temperatūros valdymas:Galima tiksliai nustatyti reikiamą temperatūrą (paprastai nuo ±1 laipsnio iki ±2 laipsnių tikslumu), užtikrinant, kad vamzdžiai ir jungiamosios detalės išsilydytų esant optimaliai temperatūrai, taip užtikrinant sąsajos tvirtumą ir sandarumą.

| Modelis | JSD-20-63 |
| Nominali įtampa | 220V±10% |
| Vardinis dažnis | 50/60 Hz |
| Nominali galia | 1000W |
| Darbinė temp. | 0 laipsnių -300 laipsnių |
| Įspėjimas Temp. | 300 laipsnių |
| Aplinkos temp. | -20 laipsnių -50 laipsnių |
| Darbinis diapazonas (mm) | 20, 25, 32, 40, 50, 63 |
| Kostiumo medžiaga | PPR/PB/PE/PVDF |
| GW / Kartonas | 8,6 kg |
| Dėžutės dydis (cm) | 44*24*12 |




Produkto pagyrimas
Mašina kokybiška, o kaina palanki.





Populiarus Žymos: 20-63 skaitmeninis ekranas ppr suvirinimo aparatas, Kinija 20-63 skaitmeninis ekranas ppr suvirinimo aparatų gamintojai, tiekėjai, gamykla
















